Taneční kurzy pro dospělé

Určitě mnozí z vás byste si chtěli znovu oprášit své taneční dovednosti, ale nevíte kde. V Praze existuje taneční škola, která se jmenuje Plamínek. Tahle taneční škola pořádá pro všechny dospělé milovníky společenských tanců své hodiny v sálech Národního domu na Smíchově nebo v Mramorovém sále Paláce Lucerna. Dále jsou ještě tyhle taneční kurzy nabízeny v Paláci Dunaj-EuroDanceCenter na Národní třídě a v Kulturním domě Ládví v Praze 8. Vybrat si můžete kurzy různé úrovně, podle toho, jak si věříte. Taneční škola Plamínek má celkem čtyři stupně kurzů, od úplných začátečníků až po velmi pokročilé. Taneční kurzy pro dospělé začínají každým rokem v září, v lednu a v dubnu.

Pokud zrovna bydlíte v Brně, tak můžete navštívit taneční školu Eso, která pořádá pro dospělé opravdu velkou škálu různých tanečních kurzů. Zvláštností je například taneční kurz v angličtině, který je vhodný zejména pro páry, kdy jeden v páru je cizinec, který mluví a rozumí anglicky. Taneční škola Eso také pořádá velmi oblíbené orientální břišní tance pro ženy a dívky. V nabídce je také Zumbo fitness, což je tanec, kdy není zapotřebí partner nebo partnerka. Taneční škola Eso pořádá své kurzy na ulici Čechyňská, která se nachází v centru Brna. Tančí se v Dřevěném a Malém sále. K dispozici jsou sprchy a občerstvení.

Pro všechny ostraváky je pro změnu k dispozici taneční škola Elán, kterou vede taneční mistr Zdeněk Chlopčík, který je všeobecně známý ze soutěžního pořadu Stardance. Taneční škola Elán nabízí široké veřejnosti individuální lekce nebo klasické taneční pro manželské a přátelské páry. V tanečních pro dospělé se naučíte tance jako tango, polku, valčík, jive, čaču a blues. Lekce jsou podávány s nadhledem a špetkou humoru, takže se nemusíte bát, že taneční hodiny budou nudné a suché

Publikováno: 19. 08. 2011