Mít vlastní byt v Praze znamená výbornou investici

Zajistit se na stáří, mít kde bydlet, až nebudeme v produktivním věku. Samozřejmě, s výběrem vlastního bydlení není kam spěchat, podobná otázka vyžaduje důkladné rozmýšlení. Máte ale opravdu jasno o lokalitě? Nejen mladí totiž chtějí být v centru dění, mít větší šanci najít zajímavé zaměstnání nebo se prostě výborně bavit. Praha má nesrovnatelně lepší možnosti ve srovnání s krajskými centry, takže je pro tisíce lidí jasnou volbou. A byla by škoda nedat jí příležitost, když je tak barevná, že?

Žižkov je místem s velkou budoucností

Nejen pro mladé rodiny, ale také vášnivé cestovatele. Na vlak nebo letiště to budete mít opravdu jen kousek cesty, a když budete chtít poznávat krásy Prahy, je to právě Žižkov, jenž je výborným výchozím bodem pro podobné výlety. Byty na prodej v Praze 3 jsou připravené pro nenáročné jednotlivce či páry, pro něž je vhodná dispozice 1+kk nebo 2+kk, k mání je ale i čtyřpokojový byt, ve kterém může pohodlně žít i větší rodinný kruh.

Moderní bydlení uprostřed přírody, veřejná zeleň bude kolem vás záhy poté, co vyjdete ven z bytu. V docházkové vzdálenosti je i stanice autobusu, kterou se snadno dopravíte až k metru. A současně platí, že nemusíte dojíždět za nákupy nebo zábavou, k dispozici je i lékárna nebo autoservis. Vše pohodlně, vše při ruce, i to je velkou výhodou moderního bydlení.

Historie je všude kolem, jen se rozhlédnout

Okolí je plné míst, kudy kráčela historie. Bydlení v Praze na Žižkově bude znamenat procházku napříč staletími a jistě nejde jen o Vítkov nebo oblíbený sedmihektarový park Židovské pece. Stačí se jen dívat kolem sebe, žižkovské ulice pamatují skutečně mnohé.

Žižkovské srdce Prahy můžete teď obdivovat jako jeho rezidenti, stačí si jen vybrat v nabídce moderních bytů ten, co vám skutečně padne do oka.

Publikováno: 24. 04. 2021