Squashové centra

Squash je velmi rychlá a dynamická hra, která dá tělu pořádně zabrat. Pokud tedy chcete shodit nějaké přebytečná kila, je pravidelná dávka squashe určitě dobrá pohybová aktivita. Zde vám nabízíme přehled některých squashových hal na území měst Prahy a Brna.

V centru Prahy si squash můžete kupříkladu zahrát na Václavském náměstí, kde stojí ASB squash centrum. Centrum nabízí celkem tři moderní squashové kurty, které jsou v barevném provedení rainbow. Na kurtech v barvách duhy můžete tedy prohánět malý černý míček kterýkoliv den v týdnu. Otevřeno mají každý den od sedmi hodin ráno do 23 hodin. Pouze v sobotu a v neděli je otevřeno od osmi hodin ráno. ASB squash centrum kromě squashe ještě nabízí saunu, masáže, tři solária a útulný bar, kde můžete po náročně a vyčerpávají hře doplnit tekutiny.

Na Královských Vinohradech si pro změnu můžete zahrát squash v centru Squash Hit Fitness Flóra. Po squashovém tréninku si zde můžete zajít na dobrou italskou kávu nebo na kapučíno do místní kavárničky. K dispozici je také bezbariérový přístup, který ocení vozíčkáři nebo handicapovaní sportovci.

V Brně je pro nadšence do squashové hry rovněž několik squashových hal. Squash si můžete zahrát v hale Sport Balkán, která je na ulici Jugoslávská 5. V tomto multi kulturním centru si vedle squashe můžete také zacvičit či zatancovat, otevřeno je každý den.

Squash si v Brně ještě můžete zahrát v hale Slovan, kterou najdete na ulici Štolcova. V tamější hale jsou k dispozici tři kurty. Hala Slovan také za poplatek půjčuje rakety a míčky. Levnější sazby jsou samozřejmě v dopoledních hodinách. Nejvíce si připlatíte v odpoledních hodinách od 17 do 21 hodiny. Otevřeno je do 23 hodiny večerní.

Pokud chcete něco udělat pro své zdraví a kondici, začněte hrát rychlý a kondičně náročný squash.

Publikováno: 05. 10. 2011

Kategorie: Cestování a zábava