Stačí změnit úchytky a jedete na vlně kuchyňských trendů roku 2022

Myslíte si, že kuchyňské úchytky nemají kromě praktického užití žádnou roli? Ani náhodou. Jedná se o estetický prvek, se kterým se vám podaří zcela změnit celkovou koncepci vaší kuchyně. Stačí změnit jen tyto kousky, k tomu třeba stolové podnože, a vaše kuchyně se poveze na vlně současných trendů v bytové architektuře.

Vítejte v dnešním světě

Možná i vy jste během dlouhých pandemických měsíců pocítili nutkání proměnit ráz své kuchyně, ale nechcete se pustit do dlouhé a nákladné přeměny celého nábytku. Není problém. Není nutné měnit pracovní desky a granitové dřezy, abyste dosáhli působivého výsledku. Stačí jen změnit něco zcela malého, čemu byste na první pohled nevěnovali příliš pozornosti. Kuchyňské úchytky se postarají o příjemnou změnu. Na jaké vlně pojedete?

Moderna se vším všudy

Přejete si skutečně moderní úchytky? Volte rovné úchyty kovového provedení. Dodají šmrnc celé místnosti a jasně vymezí váš názor na bytový design. Konečně se vám podaří vyjádřit váš jedinečný názor na to, jak by to v kuchyni mělo vypadat. Frčí klasické jednobarevné kovy bez povrchové úpravy. Podaří se vám tak skvěle najít možnost, jak pozvednout úroveň kuchyně výše.

Kontrasty pro veselou mysl

Nemusíte se ale vydávat klasickou cestou uniformity. Rok 2022 přeje především osobitosti. V módě frčí trend body positivity, tedy přijmout se a vyzařovat svou individualitu do prostoru. Nemůžete si pomoci, ale nejraději byste si každou úchytku pořídili v jiném designu a celkově tak rozbili jednotnou a uniformní podobu vaší kuchyňské linky? Zkuste to. Vrhněte se do kombinace kovů bez povrchové úpravy, ale také třeba designového kousku v červené barvě. Užijte si svou jedinečnou symfonii. Přejete si změnit podobu své kuchyně a vnést do ní prvek ekologie? Sáhněte po trendy dřevěných úchytkách. Loni se v trendech objevily, letos radost z použití dřeva pokračuje.

Publikováno: 31. 03. 2022