Dobré bary

Na těchto stránkách vám představíme aspoň některé bary v Praze a v Brně, které najdete v atraktivních lokalitách těchto dvou historických měst.

Procházku po žádaných barech začneme v Praze. První bar, který navštívíme se nachází v Pařížské ulici, což je pravděpodobně jedna z nejpěknějších pražských ulic. Bar se jmenuje Bugsy´s a jedná se opravdu o velmi noblesní bar. Bar Bugsy´s nabízí všem návštěvníkům velkou paletu různých koktejlů, včetně těch vlastních míchaných koktejlů. A právě ty vlastní koktejly jsou velmi žádané. Interiér baru je příjemný, zvláště originálně vypadá barevné prosvícení připravovaných koktejlů či specifické stoly s chladiči na šampaňské. Šampaňského je v baru rovněž velmi pestrá nabídka, která nadchne i tu nejnáročnější klientelu. Dalším pražským barem je bar pražského hotelu Hilton. Bar se nachází na střeše hotelu Hilton, kde máte nádherný a unikátní výhled na stověžatou Prahu. Posedět můžete ve velmi příjemné a útulné atmosféře a zároveň si můžete v klidu vychutnat desítky originálních koktejlů, které pro vás připraví místní barmani. Bar má luxusní interiér, který je vybaven moderním nábytkem.

V jihomoravské metropoli lze doporučit bar, která má název Absolut Coctail Bar a najdete ho v suterénu domu na Janské ulici číslo 21. Když tento bar navštívíte, hned poznáte, že image baru byl laděn do barev a designu švédské vodky Absolut, který je ostatně i v názvu podniku. Vedle desítek koktejlů můžete zde obdržet rovněž i jiné drinky, včetně karibských drinků. Druhým velmi známým brněnským barem ve středu města je bar Aloha, který naleznete na ulici Kozí, kde vás čeká milá obsluha a pohodová atmosféra. Bar Aloha nabízí celkem 300 míchaných drinků. Vybere si tak určitě každý. Aloha bar je více než bar, neboť podnik se snaží pořádat různé gastronomické a umělecké akce.

Publikováno: 29. 08. 2011

Kategorie: Mixér