Jak se používá Pulze?

Jedním slovem: snadno. Teď to pojďme rozvést dopodrobna. PULZE si lze koupit buď v kamenné prodejně a nebo objednat na e-shopu. V obou případech zákazník dostane vše potřebné k jeho použití v jedné krabičce obsahující:

- elektronické zařízení

- nabíječku

- nástroj pro hloubkové čištění

- návod k použití

V něm najdete odpovědi na většinu otázek, které vás budou před prvním zapnutím přístroje i během jeho dalšího používání zajímat. Nicméně je dobré se seznámit se základními informacemi dříve, než budete zvažovat, zda přístroj chcete, nebo nechcete, abyste se mohli rozhodnout na základě kompletních informací.

Průvodce prvním použitím

Zařízení PULZE bývá, za předpokladu, že dlouho neleželo ve skladu partnerského obchodu, nabité již ve chvíli, kdy se rozbalí, a proto není nutné ho před použitím zapojovat do zásuvky. Lze do něj rovnou vložit náplň a stiskem tlačítka ho aktivovat. Po necelých 20 sekundách se zahřeje a vibrací dá uživateli signál, že je připraveno k použití. Jeden cyklus pak zabere 5 minut, po kterých se přístroj opět vypne. V průběhu navíc o zbývajícím čase informují čtyři LED žárovky uspořádané do obdélníkového tvaru, které postupně zhasínají. Na jedno nabití je totožných cyklů k dispozici 25, a pak je nutno přístroji doplnit baterii. To se dělá vcelku intuitivním způsobem, a sice stejně jako v případě mobilu - zařízení se zapojí do zásuvky a 85 minut se nechá dobíjet, než dosáhne opět plné kapacity.

Čištění se není třeba obávat

Údržba PULZE nezabere téměř žádný čas, ovšem není radno na tento krok zapomínat. Po každém cyklu by se měl vysunout vrchní kryt zařízení, kam se vkládá náplň, aby se během vytahování z komory nezasekla na žhavícím hrotu. Je ovšem možné, že i přesto zde ulpí nějaké nečistoty. Ty se ale naštěstí dají snadno odstranit pomocí nástroje pro rychlé čištění, který se vkládá do dolní části PULZE. Má podobu tenké kovové tyčinky s jedním “zoubkem”, pomocí něhož se hrot mechanicky čistí. Tedy při základní údržbě. Před nabíjením je totiž doporučeno věnovat pozornost i té hloubkové, k čemuž slouží poslední součást balení -​​ plastový kartáček. Ten se zasouvá do komory, kde se s ním několikrát po sobě opatrně, ale zároveň ne příliš jemně, otočí. Tak se lze zbavit všech nečistot, na které je nástroj pro rychlé čištění krátký.

Autor: Elena Gotfried

Publikováno: 31. 08. 2023

Kategorie: Mixér

Autor: Karolina Pavlíková