Kdy zajít ke kartářce?

Určitě už jste někdy od svých kamarádů nebo kolegů z práce slyšeli, že musí zajít ke kartářce. Taky vám vrtá hlavou, proč tam chodí, na co se jí ptají, jestli se kartářka ve věštbě trefí nebo ve vás dokonce roste pocit pokušení, že byste to chtěli zažít také? Pokud vás teď lehce šimrá v podbříšku a buší vám srdce, je to neklamný důkaz, že jste psychicky vyspělí a zralí postavit se čelem setkání s nadpřirozenem.

Bez obav a beze studu

Kontraindikací není přirozená obava, strach ani stud. Všechny tyto doprovodné jevy se rozplynou jako pára nad hrncem v okamžiku, kdy se spojíte s vědmou a zažijete své první věštění. Co si pod tím představit? V první řadě vás čeká důvěrný a diskrétní rozhovor, který zůstává jen mezi vámi, kartářkou a bohem. Nikdo jiný není svědkem a nic, co se řeklo, napsalo nebo vyjevilo, se nedostane k cizím uších ani očím. Věštírna velmi důsledně dbá na soukromí svých klientů a ke spolupráci tak vybírá pouze prověřené, zkušené a empatické kartářky. Druhým aspektem, které potenciální zájemce o výklad budoucnosti, může znervózňovat, je otázka, kdy je ta správná doba zprostředkování kontaktu. Odpověď je jednoduchá. Řiďte se svou intuicí a zavolejte kdykoliv budete cítit, že se chcete ptát a toužíte na své otázky dostávat odpovědi. Vědmy jsou vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

Ptejte se kdykoliv a na cokoliv

Nejde však jen o budoucnost a zásadní dotazy k vaší budoucnosti. Výklad karet dokáže vyložit i aktuální situaci, ve které se nacházíte. Kdykoliv pocítíte nutkání poradit se, popovídat si, nebo jen chcete, aby vás někdo objektivní vyslechl, věštba z karet je tím nejlepším způsobem, jak si ujasnit priority. Ty tam jsou doby, kdy bylo nutné se ke kartářce měsíce předem objednat a pak si „lovit otázky z rukávu“. Obvykle má člověk potřebu řešit své problémy dnes, kdy ho téma „pálí“ a ne čekat, až na něho někde dojde řada. Využijte možnosti on-line spojení a řešte své věci aktuálně.

Publikováno: 30. 09. 2020