Podnikatelská půjčka má dnes jen minimum podmínek

Obejde se bez náročné administrativy a může být vyřešena ještě během dneška. Je snadná, rychlá a také nabídne spoustu různých řešení, podle toho, jaká situace právě vstoupila do vašich životů. Co víc ještě dodat? Nemusíte tedy spěchat na pobočku, ptát se na její otevírací dobu nebo si telefonovat s makléřem a sjednávat si schůzku. Vůbec ne, takové scénáře už patří velmi dávné minulosti. Moderní krátkodobé úvěry totiž fungují úplně jiným způsobem. Když všechno dohodnete online, ušetříte čas. To je hlavní heslo 21. století a půjčky rozhodně nemohou zůstat stranou. Nebankovní sektor totiž nabízí bleskovou pomocnou ruku.

Bez dlouhého čekání a formalit

Jak velkou částku si tady vlastně můžete půjčit? A kolik podmínek je nutné splnit, aby mohla být podnikatelská půjčka opravdu vaše? Ověřit základní osobní údaje, přidat do žádosti platné IČ, díky němuž prokážete, že aktivně podnikáte. Obejdete se bez ručitele, nutnosti platby předem nebo dalších dílčích ověřování. Důvod, kvůli němuž si půjčujete, nemusíte uvádět vůbec. A proč byste také měli? Jde tady o soukromí klienta, které je pro poskytovatele podobných úvěrů samozřejmě zcela zásadním tématem. 

- 5 000 Kč. Stačí na drobnou elektroniku do kanceláře? Koupíte si nějaké vybavení do dílny?

- 30 000 Kč. To je maximum, o kterém můžete uvažovat. Hodí se vám na nový notebook?

- Splátky mohou být velmi různorodé. Vyberte si proto mezi 7 a 30 kalendářními dny.

Jednoduchý formulář bude stačit

Je to tak, půjčka pro OSVČ je administrativně velmi nenáročná. Stačí krátký formulář, nebudete se muset zpovídat nebo hledat ručitele. Takové věci jsou mezi krátkodobými půjčkami dnes už skutečně brány jako tabu. Při výběru částky nemusíte nikam spěchat, protože kontaktní formulář bude k dispozici neustále. Můžete jej tedy vyplnit například ve chvíli, kdy budete mít večer volno.

Publikováno: 11. 08. 2023

Kategorie: Peníze a byznys

Autor: Anna Svobodová