Chystáte se na grilovačku?

Ať už chcete slavit něčí narozeniny nebo jen krásný slunečný den či radostné setkání, vždy je super, když je vše připravené. Abyste si spolu mohli užít prima chvilky.

Připravit trávník

Zahradní grilovačka se neobejde bez trávníku, který má tu ideální délku na taneček, dětské hry nebo stanování. Stačí vzít k ruce šikovnou sekačku a za chvíli je hotovo.

Tip.:

Je tichá, lehká, snadno ovladatelná a doslova miluje pěkně střižený trávník. Prostě ideální pomocník pro přípravu trávníku na nedělní grilování. Aku sekačka na trávu Kärcher LMO 36-40 Battery je tichá a výkonná. Má pracovní šířku 40 cm a na jedno nabití 36V baterie s kapacitou 5,0 Ah dokáže posekat trávník o rozloze až 550 m čtverečních. Trávu seká v 5 různých žacích výškách, které si nastavíte centrálně jednoduchým pohybem páky na přístroji. Velkou předností je sekání až ke kraji, o což se starají hřebeny na trávu, které automaticky zachycují i stébla rostoucí u okrajů chodníčků nebo záhonů. Před grilováním použijte 55 l sběrný koš, ale až bude vhodnější příležitost a budete chtít trávníku poskytnout dávku přírodního hnojiva, můžete využít funkci mulčování.

Pohodlné zahradní sezení

Takže vyndat nábytek, pořádně ho omýt. Vyčistit pavučiny v rozích, umýt terasu nebo altánek. Hlavně mít dost židlí! K jejich omytí sice můžete použít obyčejnou zahradní hadici, ale lepších výsledků čištění dosáhnete s tlakovou myčkou. A když v tom budete, tak můžete rovnou vzít i příjezdovou cestu nebo auto. Hlavně, aby to šlo jako po másle.

Tip:

Pro chytrou tlakovou myčku Kärcher K 5 Premium Smart Control určitě najdete i další využití. Pracuje s max. tlakem 145 barů, a ještě něco navíc. Režim BOOST, což je extra síla, přidává na dobu 30 sekund ještě dalších 15 barů na extrémně odolné nečistoty. Snadno s ní s příslušným tlakem můžete umýt i auto, motorku, kolo, očistit dlažbu okolo domu, fasádu, kamennou zídku, chodníčky na zahradě, nebo dokonce dřevěnou verandu, zahradní nábytek i rošt grilu. Čím ale naprosto vyniká, to je připojení k mobilní aplikaci přes Bluetooth. Jejím prostřednictvím získáte praktické tipy a triky na nastavení při čištění různých povrchů a objektů. Mobilní aplikace poskytuje užitečné funkce, jako je aplikační poradce pro ještě lepší výsledky čištění, montážní pokyny a pokyny pro údržbu a péči. Dokonce dokáže přenášet optimální tlak do tlakové myčky přes Bluetooth.

Gril je základ

Aby i úklid grilu druhý den šel hladce, nechte vychladnout popel a jednoduše vysajte bateriovým vysavačem na popel Kärcher AD 2. Ten si bezpečně poradí s popelem, hrubými nečistotami, a dokonce i s jemnými prachovými částicemi. Z nehořlavého materiálu je jak samotný vysavač, tak i 14litrová nádoba a flexibilní sací hadice z lakovaného kovu. O maximální bezpečnost při vysávání se starají plochý skládaný filtr a kovový filtr na hrubé nečistoty. Aby měl vysavač trvalý vysoký sací výkon, stačí zmáčknout tlačítko funkce ReBoost pro odstranění popela i prachu z filtru. S baterií 18 V vás nebudou omezovat žádné kabely a můžete se volně pohybovat po celé zahradě.

Více na www.karcher.cz.

Publikováno: 22. 06. 2021