Do Německa či na Slovensko? Aneb pošlete balík kamkoliv

Spousta firem začala aktivně obchodovat s různými zahraničními společnostmi. Je tedy zcela pochopitelné, že bude potřeba jednou za čas poslat nějaké balíky do zahraničí. K tomu slouží mezinárodní přeprava, která umožňuje všem firmám posílat balíky i do ciziny. Pro podniky to je přitom velice jednoduché, díky kurýrní službě stačí náklad pouze přichystat a nechat následně vyzvednout kurýrem hned u Vaší firmy. Nemusíte tedy nikam nosit nadměrné balíky nebo třeba velikostně atypické zásilky. O všechno se postará spediční společnost Emons, která je zkrátka profesionálem na mezinárodní přepravu jako takovou.

Letadlem, lodí nebo po silnici

Váš balík bude na místo svého doručení putovat různými způsoby. Jaké to budou, to záleží z největší části samozřejmě na Vás. Můžete se totiž sami rozhodnout, zdali ho pošlete po silnici, nebo jestli využijete leteckou či lodní přepravu. Je na čase si představit všechny možné výhody i nevýhody těchto typů, abyste věděli, který bude nejlepší právě pro Vaše aktuální potřeby:
  • Letecká přeprava – Je nejdražším typem přepravy, ale dokáže se postarat o doručení balíků v rekordním čase.
  • Lodní přeprava – Zajímavá alternativa letecké přepravy, která je výrazně levnější, ale také bohužel pomalejší.
  • Kamionová přeprava – Prostřednictvím kamionů se přepravuje zejména v rámci Evropy, kde se jedná o ten nejlepší kompromis mezi atraktivní cenou a plně dostačující doručovací dobou.
Poslat můžete svůj balík na Slovensko, kam vede přepravní síť, která zaručí rychlé doručení. Totéž ale platí i pro balík do Německa, který bude díky rozvinuté silniční síti doručen také v překvapujícím čase. Se společností Emons budete moci posílat své balíky zkrátka kamkoliv, a mít přitom jistotu, že je na cestě nic nezdrží a že dorazí v naprostém pořádku.

Publikováno: 30. 03. 2016 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Peníze a byznys