4 důvody, proč pít alkalickou vodu

Alkalická voda je v poslední době stále více diskutované téma. Samozřejmě je nejlepší kvality ta, kterou si doma připravíte zcela sami. Čerstvá a s vysokým obsahem iontů. Proč se vůbec do pití této vody pouštět?

Prevence až stovky nemocí

Alkalické, tedy zásadité prostředí našeho těla je pro náš organismus skutečný ráj. Máme tak možnost žít naplno a cítit příliv energie. Alkalická ionizovaná voda pomáhá nastavit úroveň zásaditosti v našem těle na úroveň, kdy se již aktivně pracuje s volnými radikály. Tyto patogeny a častí původci nemocí v našem organismu jsou odstraněny, čímž se předchází vzniku až stovky onemocnění, včetně civilizačních chorob, mezi které se řadí rakovina nebo cukrovka. Generátor vodíkové vody vám připraví přímo doma nebo na pracovišti příjemnou osvěžující vodu.

Chuť pramenité vody díky čisté vodě

Tím, že se změní složení běžné kohoutkové vody a dojde k jejímu očištění od mikroplastů, chlóru, fosforu nebo zbytků antibiotik a hnojiv, se změní také chuť vody. Ta bude čistě pramenitá, příjemná. Konečně si tak na vodě dokonce pochutnáte. Bude chutnat podobně jako voda z čerstvého pramene. Vědomí, že do svého organismu přijímáte jen kvalitní zdroj vody, je také zásadním benefitem.

Dokonalá hydratace celého těla

Alkalická minerální voda podle výsledků studií mnohem lépe prostupuje buněčnými membránami. Co to znamená? Takto připravená voda je zdrojem dokonalé hydratace pro celý náš organismus. Stačí mnohem méně vody k tomu, abyste vyživili své tělo. To se hodí zejména při náročném pracovním dni, nebo při sportovním výkonu. Osvěžit se kvalitní vodou vám přinese benefity pro celý organismus. Při přípravě alkalické vody vzniká také voda kyselá. Tu můžete používat na celou řadu využití. Jedná se o účinnou desinfekci v domácnosti, hodí se také pro zalévání květin, nebo pro ošetření vlasů či pleti. Kyselá voda se používá i k léčbě kožní mykózy. Kloktání kyselé vody pomáhá při alergiích, laryngitidě nebo angíně.

Publikováno: 31. 03. 2022