Regálové systémy do každého domova. Kde najdou své uplatnění?

0

 Potřebujete do svého domova přidat úložný prostor? Hledáte řešení, které by váš interiér hezky zútulnilo? Možností jsou regály, které mají v interiérech řadu využití stejně jako v exteriérech. Pokud nad regálovými systémy zatím jen uvažujete, prozradíme vám několik využití čili i důvodů, proč regály patří i k vám domů.

Vlastní vinotéka? I víno potřebuje svou „postel”

Ve stále více domácnostech nacházíme domácí vinotéky. Zatímco někdo si sem nachází cestu v případě, že chce chvilku klidu, jiný sem zve návštěvy, které zavítají za práh domu po dlouhé době. Aby však bylo, jak uskladňovat víno, potřebuje svou pomyslnou „postel”. A regály na víno jsou ideálním favoritem na vítěze.

I nejlepší vinaři doporučují vína skladovat ve vodorovné poloze, nikoliv ve svislé. Tím bude neustále navlhčován korek, a tedy nebude hrozit scénář, kdy by se k vínu dostal vzduch a tím pádem se snížila jeho životnost.

Zajímavost: rohové regály patří mezi oblíbené komponenty v regálovém systému.

Až příliš mnoho bot? Regály přinesou domů pořádek a řád

Nemusíte mít desatery boty, aby ve vašem šatníku nevládl řád a pořádek. I pár bot dokáže udělat pořádnou paseku, proto zabraňte scénáři, že byste své oblíbené boty nemohli v tom „davu” najít a pořiďte si i do chodby nebo šatníku regály na boty. Je to taková inovativnější verze botníku, která zabírá méně místa.

Samozřejmě regály na boty více ocení ti, kteří mají bot několik desítek, ale ani s málem jistě vyžadujete mít doma pořádek a řád.

Další dřevo? Už rovnou do regálu

Ve většině domácností se přešlo na topení dřevem. Dohnala je k tomu aktuální energetická krize, ze které lidé nechtějí udělat jejich likvidační. Jenže aby se mohlo topit dřevem, musí se takové dřevo naštípat. A s tím naštípaným dřevem se musí rovnou do regálů na dřevo, kde bude neustále po ruce.

Takové regály se oceníte mít po ruce nejen v obývacím pokoji či hned vedle krbu, ale také v zahradních domcích nebo kůlnách na dříví, kde se díky regálům nebude dřevo dotýkat vlhké země a bude dobře schnout pro další zimní měsíce.

Publikováno: 30. 01. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Zuzana Krajíčková