Lifestyle

Nejlepší občerstvení večera – chlebíčky a obložené tácy

Written by Redakce

Nejen na internetu, kde kolují různé speciální nafocené obložené mísy. Ty mísy jsou tak nádherné, že je škoda, začít je jíst. Jsou mísy ze salámů, sýrů a zeleniny, nebo pouze zeleninové. Tyto mísy jsou ale navíc velice chutné, a ten, kdo má rád salámy, šunky, různé druhy sýrů i různě nakrájené typy zelenin, si na obložené mísy nebo talíře potrpí. Takové obložené mísy se hojně používají na oslavách, na večírcích, ale i při slavnostních večerech. Takové obložené mísy potěší oko, i žaludek.

Pro ty, kdo nemají rádi šunky a salámy, ani sýry, se dají vytvořit i ovocné obložené mísy. Ovoce různých druhů, vykrájené na různé tvary a mnohdy z ovoce vytvořené i vzory nebo dokonce obrazy či sošky. Je to pohádkové, a překrásné.

Hodně obložených mís si můžeme vytvořit sami, ale ty ozdobné, s překrásnými ozdobami, umí vytvořit pouze odborníci. Dokonce se pořádají i různé soutěže, o nejkrásnější obloženou mísu.

Mnoho lidí miluje chlebíčky. Spousta žen je vytváří doma, především na různé oslavy do práce nebo se známými. Chlebíčky milují skoro všichni. Nemusí se dělat pouze s bramborovým nebo jiným salátem, mohou být z lososa, s vajíčkem a majolkou, ale i s jinými rybami, nebo očky, anebo různě ozdobené šunkou či salámem, anebo různými sýry. Chlebíčky patří mezi česká, velice oblíbená jídla, která si dávají o svátcích, na oslavách narozenin, ale třeba i na večírcích.

Kromě chlebíčků se ale vytváří často i různé jednohubky. Ty se dají zdobit čímkoli, co máte doma, nebo co máte rádii. Na chlebíčky, ale i na chuťovky se dají dát i různé druhy pomazánek, které nám chutnají. Často se dělají například losové, šunkové, sýrové, česnekové, rybí, drožďové a další typy pomazánek.