Home office u moře nebo na horách? Můžete vyjet třeba hned

Stačí si zajistit základní potřeby a můžete rovnou vyjet. Bude vám stačit vaše vozidlo, dobrá nálada, power banka a přístup k internetu. Už víte, do jaké země se vydáte? Jak budete trávit svůj volný čas?

Ano, skutečně to jde. Pandemické měsíce ukázaly jasně, že elektrický nomád je plnohodnotný pojem. Můžete se vydat kamkoliv si budete přát. Stačí, když si na své auto připevníte střešní stan. A rázem je z vašeho vlastního vozu obytňák. Vestavby do aut vám pomohou zajistit kuchyňku, nebo potřebné úložné místo. A jedete. Kamkoliv chcete. Kdykoliv a kdekoliv. Své pracovní povinnosti si tak plníte třeba z kavárny u moře, nebo z horské restaurace.

id="co-s-casem-po-pracovni-dobe">Co s časem po pracovní době?

Sotva odbije čas, kdy máte padla, stačí jen zaklapnout počítač a užívat si místa, kde právě jste. Máte s sebou kolo a budete objevovat okolí? Nebo se už nemůžete dočkat, až si pořádně zaplavete a dáte si do těla? Milovníci pohody si rozloží svou osušku nebo plážové lehátko a budou si číst svou oblíbenou knihu. Jste jen několik stovek kilometrů od domova, a máte dovolenou. Báječné, nemyslíte?

id="vlastni-auto-jako-hotel">Vlastní auto jako hotel

Stačí se jen ubytovat v nejbližším kempu a máte dokonalé zázemí. Sprchy, prádelna, nebo také jídlna. Vařit si ale můžete samozřejmě i ve svém autě, kde máte vestavěnou kuchyňku. Na střeše je ložnice, co si přát více? Vlastní auto je váš soukromý hotel, který vás doveze kamkoliv si budete přát. Plány vaší cesty se plně přizpůsobují vašim aktuálním požadavkům nebo náladě. Žijete si prostě podle svého. Měsíc v zahraničí tak není žádný problém!

Už víte, kam vás povede vaše cesta? Vydejte se k moři, nebo třeba do severských fjordů. Žijeme ve středu Evropy, všude to máme kousek. V okruhu několika stovek kilometrů jsou moře, hory i kouzelná místa. Tak kam to bude?

Publikováno: 31. 03. 2022